- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Echipament de protecție
Echipament de protecție
Echipament de protecție
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IP Universitatea de Stat de Medicină și Farmacie ”Nicolae Testemițanu”
Codul fiscal/IDNO
1007600000794
Adresa
MD2004,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd. Ștefan cel Mare 165
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
15.11.2021 11:57:43
Ultima modificare
15.11.2021 12:43:27
MTender ID
Cod CPV
18100000-0
-
Îmbrăcăminte de uz profesional, îmbrăcăminte specială de lucru şi accesorii
Tip de procedură
Achiziție publică de valoare mică
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Echipament de protecție
Echipament de protecție
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Echipament de protecție
170000 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
170,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
15.11.2021 12:43:27 - 18.11.2021 12:30:00
15.11.2021 12:43:27 - 18.11.2021 12:30:00
Perioada de depunere a ofertelor:
18.11.2021 12:30:00 - 23.11.2021 12:30:00
18.11.2021 12:30:00 - 23.11.2021 12:30:00