- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Reparatii interioare
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Codul fiscal/IDNO
Adresa
Web site
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
Ultima modificare
MTender ID
Cod CPV
Tip de procedură
Criteriu de evaluare
Lista loturilor
Denumirea lotului : Reparatie curenta
Lucrari interioare
Statut
Valoarea estimată
ID
Documentele procedurii de achiziție
18.11.2021 15:24
Răspuns la clarificare: 1. Grosimea laminatului - 10 mm. 2. Lemn. 3. Grosimea panourilor laminate - 16 mm. 4. P.56 -demontarea.P.59 - Montarea. 5. Cap.2.1. La necesitatea schimbarii cablului va fi procurat de catre beneficiar in cantitati necesare.
22.11.2021 10:06
Răspuns la clarificare: La material mărunt se adaugă %
18.11.2021 17:35
Răspuns la clarificare: Direcția dispune de cablu și se planifica montarea gofrei cu cablu inclusiv
25.11.2021 15:46
Răspuns la clarificare: Se efectueaza lucrarile din caietul de sarcini.
25.11.2021 15:46
Răspuns la clarificare: da! Este 4% material marunt.
03.12.2021 14:42
Răspuns la clarificare: Vedeti p.12CH53A și punctul p.14 CH53A din caietul de sarcini.
23.11.2021 09:36
Răspuns la clarificare: Se dubleaza, dar nu sunt contradictorii. Certificatele de conformitate a materialelor sunt ˇˇcerificate de calitateˇˇ, in toate cerintele.
05.12.2021 09:10
Răspuns la clarificare: Raspunsul la aceasta intrebare este expres prevazut in caietul de sarcini. Va recomandăm sa examinati cerintele caietului de sarcini
05.12.2021 09:14
Răspuns la clarificare: In confirmtiate cu cairtul de sarcini, cu descrierea corespunzatoare la fiecare pozitie unde se aplica
Procedură anulată
Valoarea estimată fără TVA15.11.2021 10:13:17 - 05.12.2021 14:42:37
05.12.2021 14:42:37 - 08.12.2021 15:42:37