- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Materiale și echipamente de protecție pentru organizarea traseului turistic la S.A “Mina din Chișinău”
Materiale și echipamente de protecție pentru organizarea traseului turistic la S.A “Mina din Chișinău” conform listei de necesități.
Materiale și echipamente de protecție pentru organizarea traseului turistic la S.A “Mina din Chișinău” conform listei de necesități.
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Direcția generală economie, comerț și turism a CMC
Codul fiscal/IDNO
1020601000059
Adresa
MD-2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Columna, 106
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Liliana COROLETCHI
Telefonul de contact
022 222327
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
15.11.2021 09:50:21
Ultima modificare
15.11.2021 10:10:15
MTender ID
Cod CPV
35100000-5
-
Echipament de urgenţă şi de siguranţă
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Îmbrăcăminte de protecţie şi de securitate
Îmbrăcăminte de protecţie şi de securitate
Statut
Activ
Valoarea estimată
18500 MDL
ID
8921493c-d620-40db-bf4d-c096e4708d89
Pas minim
185
Termen de valabilitate al contractului
De la 25.11.2021 09:00:00 Până la 31.12.2021 09:53:58
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 24.11.2021 14:00:00
Denumirea lotului : Încălţăminte de protecţie
Încălţăminte de protecţie
Statut
Activ
Valoarea estimată
7875 MDL
ID
e00cf19e-5f9f-4218-a057-c64bb3e3ec51
Pas minim
78.75
Termen de valabilitate al contractului
De la 25.11.2021 09:00:00 Până la 31.12.2021 09:56:10
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 24.11.2021 14:18:30
Denumirea lotului : Echipament de securitate
Echipament de securitate
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată
12015 MDL
ID
60946fc1-c571-4ff6-b6e0-1512d8cc9792
Pas minim
120.15
Termen de valabilitate al contractului
De la 25.11.2021 09:00:00 Până la 31.12.2021 09:57:29
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 24.11.2021 14:37:00
Denumirea lotului : Bahile
Bahile de unică folosință pentru protecție sanitară
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată
4167 MDL
ID
213aeba7-06f1-4e52-be00-639993649f5b
Pas minim
41.67
Termen de valabilitate al contractului
De la 25.11.2021 10:01:44 Până la 31.12.2021 10:01:44
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 24.11.2021 14:55:30
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Îmbrăcăminte de protecţie şi de securitate
18500 MDL
Denumirea lotului : Încălţăminte de protecţie
7875 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
42,557.00
MDL
Perioada clarificărilor:
15.11.2021 10:05:14 - 20.11.2021 11:30:00
15.11.2021 10:05:14 - 20.11.2021 11:30:00
Perioada de depunere a ofertelor:
20.11.2021 11:30:00 - 23.11.2021 13:00:00
20.11.2021 11:30:00 - 23.11.2021 13:00:00