- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Produselor alimentare pentru semestrul I, anul 2022. (REPETAT)
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Codul fiscal/IDNO
Adresa
Web site
Persoana de contact
Nume Prenume
Telefonul de contact
Fax
Datele achiziției
Data publicării
Ultima modificare
MTender ID
Cod CPV
Tip de procedură
Criteriu de evaluare
Lista loturilor
Denumirea lotului : Lotul 1 Pui broiler eviscerat, congelat -c/s , greutatea nu mai mică de 2 kg
HG nr.696 din 04.08.2010 HG nr.520, 22.06. 2010; HG nr.221,16.03.2009 Cutii de carton
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 31.12.2021 03:00:00 Până la 01.08.2022 03:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 29.11.2021 13:00:00
Denumirea lotului : Lot2 Pui broiler eviscerat ,refrigerat- c/s, greutatea nu mai mică de2 kg
HG nr.520, 22.06. 2010 Cutii de carton
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 31.12.2021 03:00:00 Până la 01.08.2022 03:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 29.11.2021 13:18:30
Denumirea lotului : Lot3 Pâine din făină de secară - c/s ,feliată, ambalată
HG 775 din 03.07.2007
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 31.12.2021 03:00:00 Până la 01.08.2022 03:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 29.11.2021 13:37:00
Denumirea lotului : Lot4Pâine din făină de grâu -c/s, feliată, ambalată
HG 775 din 03.07.2007
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 31.12.2021 03:00:00 Până la 01.08.2022 03:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 29.11.2021 13:55:30
Denumirea lotului : Lot5 Paste făinoase din grîu dur- c/s
HG 775 din 03.07.2007 HG 520 din 22.06.2010 Pungi- 1,0/5,0 kg
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 31.12.2021 03:00:00 Până la 01.08.2022 03:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 29.11.2021 14:14:00
Denumirea lotului : Lot6Crupe de griş- c/ s
Pungi- 1,0 kg HG 68 din 29.01.2009,HG 520 din 22.06.2010, GOST – 7022-97
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 31.12.2021 03:00:00 Până la 01.08.2022 03:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 29.11.2021 14:32:30
Denumirea lotului : Lot7Crupe de orz- c/s
Pungi -1,0 kg HG 520 din 22.06.2010,HG nr.1191din 23.12.2010
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 31.12.2021 03:00:00 Până la 01.08.2022 03:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 29.11.2021 14:51:00
Denumirea lotului : Lot 8Crupe de arpacaş - c/s
Pungi -1,0 kg HG 520 din 22.06.2010,HG nr.1191 din 23.12.2010
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 31.12.2021 03:00:00 Până la 01.08.2022 03:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 29.11.2021 15:09:30
Denumirea lotului : Lot9 Suc de tomate
Tetra Pak-1L HG1111 din 06.12.2010,HG 520 din 22.06.2010,HG 115 din 08.02.2013 SM 183:2003
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 31.12.2021 03:00:00 Până la 01.08.2022 03:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 29.11.2021 15:28:00
Documentele procedurii de achiziție
anuntul de participare
Specificații tehnice
12.11.2021 23:04:06
17.11.2021 16:33
Răspuns la clarificare: Buna ziua! pâine din făină de secară integrală
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA12.11.2021 23:04:06 - 19.11.2021 13:00:00
19.11.2021 13:00:00 - 26.11.2021 20:00:00