- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
SERVICII DE PAZĂ FIZICĂ ȘI SUPRAVEGHERE TEHNICĂ
SERVICII DE PAZĂ FIZICĂ ȘI SUPRAVEGHERE TEHNICĂ PENTRU ANUL 2022 , CONFORM NECESITĂȚILOR
SERVICII DE PAZĂ FIZICĂ ȘI SUPRAVEGHERE TEHNICĂ PENTRU ANUL 2022 , CONFORM NECESITĂȚILOR
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Centrul Republican Experimental Protezare, Ortopedie și Reabilitare
Codul fiscal/IDNO
1003600032782
Adresa
MD 2005,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Romană, 1
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
12.11.2021 17:25:41
Ultima modificare
04.03.2022 17:02:45
MTender ID
Cod CPV
79700000-1
-
Servicii de investigaţie şi de siguranţă
Tip de procedură
Licitație deschisă
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Servicii de pază fizică pentru anul 2022 începănd cu 01.01.2022
Servicii de pază fizică pentru anul 2022 începănd cu 01.01.2022 Va fi asigurată paza sediilor, parcării, a bunurilor și transportului de serviciu, reglementează accesul persoanelor și evidența intrării/ieșirii transportului. Vărsta gadianului : pînă la 63 ani/
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată
820000 MDL
ID
47e183f7-6611-42a3-ae08-bc3d23930dcc
Pas minim
8200
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.01.2022 17:29:45 Până la 30.12.2022 17:29:45
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 06.12.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată fără TVA
820,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
12.11.2021 17:35:56 - 22.11.2021 13:00:00
12.11.2021 17:35:56 - 22.11.2021 13:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
22.11.2021 13:00:00 - 03.12.2021 17:00:00
22.11.2021 13:00:00 - 03.12.2021 17:00:00