- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
„Reparaţia capitală a blocului alimentar la instituția preșcolară nr.30 din str.M.Eminescu nr.5 mun.Bălți”, conform necesităților DÎTS a Primăriei mun.Bălți
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Codul fiscal/IDNO
Adresa
Web site
Persoana de contact
Nume Prenume
Telefonul de contact
Fax
Datele achiziției
Data publicării
Ultima modificare
MTender ID
Cod CPV
Tip de procedură
Criteriu de evaluare
Lista loturilor
Denumirea lotului : „Reparaţia capitală a blocului alimentar la instituția preșcolară nr.30 din str.M.Eminescu nr.5 mun.Bălți”, conform necesităților DÎTS a Primăriei mun.Bălți
„Reparaţia capitală a blocului alimentar la instituția preșcolară nr.30 din str.M.Eminescu nr.5 mun.Bălți”, conform necesităților DÎTS a Primăriei mun.Bălți a.2021 – 1 653 900,00 lei cu TVA a.2022 – 375 100,00 lei cu TVA
Documentele procedurii de achiziție
formulare, contract-model
Documentaţie de atribuire
12.11.2021 16:56:00
doc_standard
Documentaţie de atribuire
12.11.2021 16:56:00
raport de verificare
Documentaţie de atribuire
12.11.2021 16:56:00
15.11.2021 10:57
Răspuns la clarificare: Dacă Vă referiți la Garanția pentru ofertă, aceasta nu este prevăzută în Anunțul de participare.
15.11.2021 18:28
Răspuns la clarificare: По замечаниям к смете 2-1-1 (форма №1): поз.22 — расход монтажной пены составит 0,1кг/м; поз.44 - объём теплоизоляции пола - 2,95 м3 - raspunsul proiectantilor.
15.11.2021 18:28
Răspuns la clarificare: поз.32 и 33 -не использованы - raspunsul proiectantilor.
17.11.2021 12:54
Răspuns la clarificare: 52 CA03A Beton turnat in fundatii, socluri, ziduri de sprijin, pereti sub cota zero, preparat cu centrala de betoane si turnarea cu mijloace clasice beton simplu clasa C 5/4 (Bc 5/B 75) (Лючок бетонный для прочистки )(1шт) m3 7123010010200 Betonist h-om 3,55 9310060019920 Muncitor deservire CM h-om 0,40 2651122100397 Ciment metalurgic cu adaosuri M 30 kg 185,00 1421102200525 Nisip sortat nespalat de riu si lacuri 0,0-7,0 mm m3 0,78 1421102200290 Pietris ciuruit spalat de mal 7-30 mm m3 0,72 4100116202818 Apa pentru mortare si betoane m3 0,27 2952270003100 Vibrator de adincime h-ut 0,60
17.11.2021 15:17
Răspuns la clarificare: Poz. 3 simbolul VA22 Fixari (крепления воздуховодов) 2874115837749 Fixari – 1,0000 kg
17.11.2021 15:18
Răspuns la clarificare: poz. 17 simbolul CE24I Caciula din table zincate de 0,5 mm grosime, pentru acoperirea fumurilor, la cosuri si a tuburilor de ventilatie la acoperisuri (Зонт ЗК.00.000-01 d355) 7213050013100 Tinichigiu h-om -1,3000 2710403642598 Зонт ЗК.00.000-01 d355 buc -1,000 poz. 18 simbol CE24I Caciula din table zincate de 0,5 mm grosime, pentru acoperirea fumurilor, la cosuri si a tuburilor de ventilatie la acoperisuri (Зонт ЗК.00.000-01 d160) 7213050013100 Tinichigiu h-om – 1,3000 2710403642601 Зонт ЗК.00.000-01 d160 buc -1,000
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA12.11.2021 16:56:00 - 19.11.2021 15:30:00
19.11.2021 15:30:00 - 29.11.2021 11:00:00