- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Lucrări de reparație interioară la Direcția cooperare polițienească internațională a IGP, situat în mun. Chișinău, str. Kogălniceanu, 53
Lucrări de reparație interioară la Direcția cooperare polițienească internațională a IGP, situat în mun. Chișinău, str. Kogălniceanu, 53
Lucrări de reparație interioară la Direcția cooperare polițienească internațională a IGP, situat în mun. Chișinău, str. Kogălniceanu, 53
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Inspectoratul General al Poliției
Codul fiscal/IDNO
1013601000495
Adresa
MD-2001,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Tiraspol 11/1
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
12.11.2021 16:10:14
Ultima modificare
15.11.2021 12:03:18
MTender ID
Cod CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Tip de procedură
Achiziție publică de valoare mică
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Lucrări de reparație interioară la Direcția cooperare polițienească internațională a IGP, situat în mun. Chișinău, str. Kogălniceanu, 53
Lucrări de reparație interioară la Direcția cooperare polițienească internațională a IGP, situat în mun. Chișinău, str. Kogălniceanu, 53
Documentele procedurii de achiziție
caiet de sarcini lucrari de reparatie interpol.docx
Caiet de sarcini lucrari de reparatie interpol
Specificații tehnice
12.11.2021 16:13:15
caiet de sarcini lucrari de reparatie interpol.docx
Caiet de sarcini lucrari de reparatie interpol
Specificații tehnice
15.11.2021 12:03:18
Daca se poate referitor la lucrari electrice , in caetul de sarcin se referea la biroul 1 si biroul 2?
15.11.2021 09:59
Răspuns la clarificare: Solicităm să formulați întrebarea clar pentru a obține un răspuns concludent.
la lucrarile de iluminare in caet de sarcini se repeta de doua ori ,p7 p8 p9
este o gresheala ? se repeta de doua ori aceleasi volume
15.11.2021 12:03
Răspuns la clarificare: a fost modificat caietul de sarcini
Добрый день. Скажите пожалуйста гарантия на выполненные работы сколько должна быть ?просим указать цифру в месяцах или годах , так как данная информация отсутвует в anunt de participare. Спасибо.
16.11.2021 08:46
Răspuns la clarificare: 5 ani
Denumirea lotului : Lucrări de reparație interioară la Direcția cooperare polițienească internațională a IGP, situat în mun. Chișinău, str. Kogălniceanu, 53
45500 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
45,500.00
MDL
Perioada clarificărilor:
12.11.2021 16:13:15 - 16.11.2021 12:03:18
12.11.2021 16:13:15 - 16.11.2021 12:03:18
Perioada de depunere a ofertelor:
16.11.2021 12:03:18 - 18.11.2021 12:03:18
16.11.2021 12:03:18 - 18.11.2021 12:03:18