- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Reagenți pentru izoserologie a.2022
Reagenți pentru izoserologie a.2022
Reagenți pentru izoserologie a.2022
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP SCM Sf.Treime
Codul fiscal/IDNO
1003600152592
Adresa
2068,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Alecu Russo 11/1
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Igor Bzovîi
Telefonul de contact
+37322438237; +37360740772
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
12.11.2021 14:49:20
Ultima modificare
12.11.2021 14:50:42
MTender ID
Cod CPV
33696500-0
-
Reactivi de laborator
Tip de procedură
Licitație deschisă
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Ser monoclonal anti A.
100 doze, 10 ml. Metoda de determinare - aglutinare
Statut
Activ
Valoarea estimată
46410 MDL
ID
10258fb9-b94c-45a0-afa3-8bb943fef073
Pas minim
464.1
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.01.2022 03:00:00 Până la 31.12.2022 03:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 06.12.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
anexa 8 declarația privind valabilitatea ofertei.docx
-
Documentaţie de atribuire
12.11.2021 14:50:42
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Ser monoclonal anti A.
46410 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
46,410.00
MDL
Perioada clarificărilor:
12.11.2021 14:50:42 - 22.11.2021 15:30:00
12.11.2021 14:50:42 - 22.11.2021 15:30:00
Perioada de depunere a ofertelor:
22.11.2021 15:30:00 - 03.12.2021 11:00:00
22.11.2021 15:30:00 - 03.12.2021 11:00:00