- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Reagenți pentru analizatorul Caretium XI-931 CT, pentru anul 2022
Reagenți pentru analizatorul Caretium XI-931 CT, pentru anul 2022
Reagenți pentru analizatorul Caretium XI-931 CT, pentru anul 2022
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP SCM Sf.Treime
Codul fiscal/IDNO
1003600152592
Adresa
2068,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Alecu Russo 11/1
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Igor Bzovîi
Telefonul de contact
+37322438237; +37360740772
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
12.11.2021 14:35:43
Ultima modificare
12.11.2021 14:39:01
MTender ID
Cod CPV
33690000-3
-
Diverse medicamente
Tip de procedură
Licitație deschisă
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Electrod Na+
Na+ Electrod
Statut
Activ
Valoarea estimată
225260 MDL
ID
b5984dea-4192-4f39-af73-2fa28a714de6
Pas minim
2252.6
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.01.2022 03:00:00 Până la 31.12.2022 03:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 06.12.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
anexa 8 declarația privind valabilitatea ofertei.docx
-
Documentaţie de atribuire
12.11.2021 14:39:01
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Electrod Na+
225260 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
225,260.00
MDL
Perioada clarificărilor:
12.11.2021 14:39:01 - 22.11.2021 15:00:00
12.11.2021 14:39:01 - 22.11.2021 15:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
22.11.2021 15:00:00 - 03.12.2021 10:00:00
22.11.2021 15:00:00 - 03.12.2021 10:00:00