- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
SERVCII FURNIZARE ENERGIE ELECTRICĂ PENTUR ANUL 2022 CONFORM NECESITĂȚILOR
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Codul fiscal/IDNO
Adresa
Web site
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
Ultima modificare
MTender ID
Cod CPV
Tip de procedură
Criteriu de evaluare
Lista loturilor
Denumirea lotului : SERVICII FURNIZARE ENERGIE ELECTRICĂ PENTRU ANUL 2022
SERVICII FURNIZARE ENERGIE ELECTRICĂ PENTRU ANUL 2022 CONFORM NECESITATILOR
Statut
Valoarea estimată
ID
Documentele procedurii de achiziție
15.11.2021 10:22
Răspuns la clarificare: Buna ziua. Informatia privind Prestatorul serviciilor de funizarea a energiei electrice către IP CREPOR o gasiti pe pagina www.tender.gov.md directoriul Transparenta, rubrica Contracte atribuite
15.11.2021 10:29
Răspuns la clarificare: Buna ziua. Brocedura data se desfășoară intru respectarea prevederiloor art.7 al Legii 131/2015 și Legii nr. 74 din 21.05.2020
16.11.2021 17:01
Răspuns la clarificare: Actiunile ulterioare vor fi desfășurate în conformitate cu prevederile Legii 131/2015 . HG 10 din 20.01.2021
16.11.2021 17:02
Răspuns la clarificare: Acțiunile ulterioare sunt decise de grupul de lucru pentru achiziții care activeaza in conformitae cu HG 10 din 20.01.2021
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată fără TVA12.11.2021 15:23:14 - 22.11.2021 11:00:00
22.11.2021 11:00:00 - 02.12.2021 11:00:00