- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Achiziţionarea Formularelor și Registrelor statistice
Achiziţionarea Formularelor și Registrelor statistice
Achiziţionarea Formularelor și Registrelor statistice
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP Institutul Mamei și Copilului (IMC)
Codul fiscal/IDNO
1003600151643
Adresa
2062,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Burebista, 93
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
12.11.2021 14:21:30
Ultima modificare
12.11.2021 14:38:11
MTender ID
Cod CPV
22800000-8
-
Registre, registre contabile, clasoare, formulare şi alte articole imprimate de papetărie din hârtie sau din carton
Tip de procedură
Achiziție publică de valoare mică
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Achiziționarea formularelor
Achiziționarea formularelor
Denumirea lotului : Achiziționarea Registrelor
Achiziționarea Registrelor
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Achiziționarea formularelor
125000 MDL
Denumirea lotului : Achiziționarea Registrelor
33333 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
158,333.00
MDL
Perioada clarificărilor:
12.11.2021 14:38:11 - 16.11.2021 13:00:00
12.11.2021 14:38:11 - 16.11.2021 13:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
16.11.2021 13:00:00 - 19.11.2021 13:00:00
16.11.2021 13:00:00 - 19.11.2021 13:00:00