- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Achiziționarea Surselor de alimentare electrică continue (UPS)
Achiziționarea Surselor de alimentare electrică continue (UPS)
Achiziționarea Surselor de alimentare electrică continue (UPS)
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Agentia Proprietatii Publice
Codul fiscal/IDNO
1006601001090
Adresa
MD-2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Piata Marii Adunari Nationale, 1
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Marina Volcovschi
Telefonul de contact
022-22-23-15
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
12.11.2021 14:07:29
Ultima modificare
12.11.2021 14:11:04
MTender ID
Cod CPV
31154000-0
-
Surse de alimentare electrică continuă
Tip de procedură
Achiziție publică de valoare mică
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Surse de alimentare electrică continue (UPS)
Surse de alimentare electrică continue (UPS)
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Surse de alimentare electrică continue (UPS)
33333 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
33,333.00
MDL
Perioada clarificărilor:
12.11.2021 14:11:04 - 16.11.2021 14:30:00
12.11.2021 14:11:04 - 16.11.2021 14:30:00
Perioada de depunere a ofertelor:
16.11.2021 14:30:00 - 18.11.2021 14:30:39
16.11.2021 14:30:00 - 18.11.2021 14:30:39