- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
MATERIALLE PENTRU PROTEZARE
Materiale pentru fabricarea protezelor superioare și inferioare
Materiale pentru fabricarea protezelor superioare și inferioare
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Centrul Republican Experimental Protezare, Ortopedie și Reabilitare
Codul fiscal/IDNO
1003600032782
Adresa
MD 2005,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Romană, 1
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
12.11.2021 13:51:48
Ultima modificare
22.11.2021 10:00:00
MTender ID
Cod CPV
33100000-1
-
Echipamente medicale
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Matriale de protezare membre superioare
Matriale de protezare membre superioare
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată
15135.7 MDL
ID
c9f03f35-9b21-4f2e-a35e-03e84abdf628
Pas minim
151.36
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.12.2021 03:00:00 Până la 31.12.2021 03:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 23.11.2021 15:00:00
Denumirea lotului : Matriale de protezare membre inferioare
Matriale de protezare membre inferioare
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată
410030.96 MDL
ID
b706eaf3-18a3-4723-9a2b-177661c01517
Pas minim
4100.31
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.12.2021 03:00:00 Până la 31.12.2021 03:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 23.11.2021 15:18:30
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată fără TVA
425,166.66
MDL
Perioada clarificărilor:
12.11.2021 13:58:44 - 17.11.2021 11:30:00
12.11.2021 13:58:44 - 17.11.2021 11:30:00
Perioada de depunere a ofertelor:
17.11.2021 11:30:00 - 22.11.2021 10:00:00
17.11.2021 11:30:00 - 22.11.2021 10:00:00