- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Stingător de incendiu OP-5, tipul încărcăturii – pulbere.
Stingător de incendiu OP-5, tipul încărcăturii – pulbere.
Stingător de incendiu OP-5, tipul încărcăturii – pulbere.
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IP Universitatea de Stat de Medicină și Farmacie ”Nicolae Testemițanu”
Codul fiscal/IDNO
1007600000794
Adresa
MD2004,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd. Ștefan cel Mare 165
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
12.11.2021 13:05:56
Ultima modificare
12.11.2021 13:09:22
MTender ID
Cod CPV
35100000-5
-
Echipament de urgenţă şi de siguranţă
Tip de procedură
Achiziție publică de valoare mică
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Stingător de incendiu OP-5, tipul încărcăturii – pulbere.
Stingător de incendiu OP-5, tipul încărcăturii – pulbere.
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Stingător de incendiu OP-5, tipul încărcăturii – pulbere.
10220 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
10,220.00
MDL
Perioada clarificărilor:
12.11.2021 13:09:22 - 15.11.2021 15:00:00
12.11.2021 13:09:22 - 15.11.2021 15:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
15.11.2021 15:00:00 - 18.11.2021 15:00:00
15.11.2021 15:00:00 - 18.11.2021 15:00:00