- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Lucrări de confecționare a elemntelor din lemn pentru Directia Cultura a Primariei Mun.Chisinau
Lucrări de confecționare a elemntelor din lemn pentru Directia Cultura a Primariei Mun.Chisinau
Lucrări de confecționare a elemntelor din lemn pentru Directia Cultura a Primariei Mun.Chisinau
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Directia Cultura a Primariei mun.Chisinau
Codul fiscal/IDNO
1007601010585
Adresa
MD 2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Bucuresti 68
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
11.11.2021 18:17:54
Ultima modificare
11.11.2021 18:19:49
MTender ID
Cod CPV
45422100-2
-
Lucrări în lemn
Tip de procedură
Achiziție publică de valoare mică
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Lucrări de confecționare a elemntelor din lemn pentru Directia Cultura a Primariei Mun.Chisinau
Lucrări de confecționare a elemntelor din lemn pentru Directia Cultura a Primariei Mun.Chisinau
Documentele procedurii de achiziție
anunț, invitație de participare, construcții din lemn 2021.pdf
-
Documentaţie de atribuire
11.11.2021 18:19:49
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Lucrări de confecționare a elemntelor din lemn pentru Directia Cultura a Primariei Mun.Chisinau
199500 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
199,500.00
MDL
Perioada clarificărilor:
11.11.2021 18:19:49 - 12.11.2021 19:00:00
11.11.2021 18:19:49 - 12.11.2021 19:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
12.11.2021 19:00:00 - 16.11.2021 17:00:00
12.11.2021 19:00:00 - 16.11.2021 17:00:00