- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Lucrărilor de reparație a sălii festive
Lucrărilor de reparație a sălii festive
Lucrărilor de reparație a sălii festive
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Instituţia Publică Liceul Teoretic cu învăţământ seral nr. 2, mun. Chişinău
Codul fiscal/IDNO
1019620005475
Adresa
MD-2000,
MOLDOVA,
locality,
mun.Chişinău,
Chisinau
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
11.11.2021 17:11:32
Ultima modificare
15.11.2021 12:26:10
MTender ID
Cod CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Tip de procedură
Achiziție publică de valoare mică
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Lucrărilor de reparație a sălii festive
Conform anuntului de participare anexat
Documentele procedurii de achiziție
Aceasta e glumă? Nu se solicită experiență similară, duae, extras care să confirme dreptul de prestare a serviciilor de reparație sau construcții dar în schimb iso și încă 2 certificate. Documentația standard cui îi trebuie dacă vine firma cui trebuie și are certificat ISO.
15.11.2021 12:27
Răspuns la clarificare: Anuntul a fost modificat.
Care e scopul solicitării doar certificatelor iso și neglijenței totale a cadrului legal? De documentele prevazute legal nu aveți nevoie? Iso poate înlocui restul actelor? Experiența nu contează? Argumentați cum stabiliți criteriile de calificare și din ce considerente!
15.11.2021 12:27
Răspuns la clarificare: Anuntul a fost modificat
Radiatoare din otel ce lungime
15.11.2021 12:28
Răspuns la clarificare: Conform anuntului de participare
suma alocata este corecta?
16.11.2021 15:21
Răspuns la clarificare: DA
Denumirea lotului : Lucrărilor de reparație a sălii festive
249000 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
249,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
11.11.2021 17:16:16 - 17.11.2021 15:21:25
11.11.2021 17:16:16 - 17.11.2021 15:21:25
Perioada de depunere a ofertelor:
17.11.2021 15:21:25 - 20.11.2021 15:21:25
17.11.2021 15:21:25 - 20.11.2021 15:21:25