- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Servicii de deservire tehnică și mentenanță a sistemului de detectare - alarmare a incendiilor și de semnalizare pază, satul Sănătăuca, raionul Florești, edificiul ASP
Servicii de deservire tehnică și mentenanță a sistemului de detectare - alarmare a incendiilor și de semnalizare pază, satul Sănătăuca, raionul Florești, edificiul ASP
Servicii de deservire tehnică și mentenanță a sistemului de detectare - alarmare a incendiilor și de semnalizare pază, satul Sănătăuca, raionul Florești, edificiul ASP
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Agentia Servicii Publice
Codul fiscal/IDNO
1002600024700
Adresa
2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Puskin, 42
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
11.11.2021 11:24:25
Ultima modificare
11.11.2021 11:41:57
MTender ID
Cod CPV
50324100-3
-
Servicii de întreţinere a sistemelor
Tip de procedură
Achiziție publică de valoare mică
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Servicii de deservire tehnică și mentenanță a sistemului de detectare - alarmare a incendiilor și de semnalizare pază, satul Sănătăuca, raionul Florești, edificiul ASP
Panou DSC 585 – 2 buc. Senzor PIR – 5 buc. Senzor de fum – 30 buc. RIP 12V/3A – 1 buc. Sirenă sonoră – 2 buc. Acumulator 12V/7Ah – 3 buc. Serviciile vor fi prestate în conformitate cu specificațiile tehnice și cerințele din Anexa la Anunțul de participare.
Statut
Activ
Valoarea estimată
10100 MDL
ID
3650deb0-7d85-4205-8147-6d36aeafd612
Pas minim
101
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.01.2022 11:40:31 Până la 30.12.2022 11:40:31
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 18.11.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
anexa la anuntul de participare.signed.pdf
Anexa la Anunt de participare.pdf
Documentaţie de atribuire
11.11.2021 11:41:57
anexa la anuntul de participare.docx
Anexa la Anunt de participare.word
Documentaţie de atribuire
11.11.2021 11:41:57
documentatia standard.signed.pdf
Documentatia standard.pdf
Documentaţie de atribuire
11.11.2021 11:41:57
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Servicii de deservire tehnică și mentenanță a sistemului de detectare - alarmare a incendiilor și de semnalizare pază, satul Sănătăuca, raionul Florești, edificiul ASP
10100 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
10,100.00
MDL
Perioada clarificărilor:
11.11.2021 11:41:57 - 13.11.2021 10:00:00
11.11.2021 11:41:57 - 13.11.2021 10:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
13.11.2021 10:00:00 - 17.11.2021 10:00:00
13.11.2021 10:00:00 - 17.11.2021 10:00:00