- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Lămpi electrice
Lămpi electrice, corp de iluminat stradal, suport pentru felinar
Lămpi electrice, corp de iluminat stradal, suport pentru felinar
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Regiment de Aviaţie
Codul fiscal/IDNO
1006601001230
Adresa
MD-5028,
MOLDOVA,
s.Lunga (r-l Floreşti),
Floreşti,
Lunga
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
11.11.2021 11:19:26
Ultima modificare
24.11.2021 21:02:52
MTender ID
Cod CPV
31500000-1
-
Aparatură de iluminat şi lămpi electrice
Tip de procedură
Achiziție publică de valoare mică
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Lămpi electrice
Lămpi electrice, corp de iluminat stradal, suport pentru felinar
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată
12155 MDL
ID
1eea45c6-3fed-4fa5-af58-511ef346ee6a
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată fără TVA
12,155.00
MDL
Perioada clarificărilor:
12.11.2021 11:12:37 - 16.11.2021 11:00:00
12.11.2021 11:12:37 - 16.11.2021 11:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
16.11.2021 11:00:00 - 19.11.2021 18:00:00
16.11.2021 11:00:00 - 19.11.2021 18:00:00