- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Servicii de deservire tehnică și mentenanță a sistemului de detectare – alarmare a incendiilor și de semnalizare pază, satul Varnița, str. G. Braga nr. 2 A, raionul Anenii Noi, edificiul ASP
Servicii de deservire tehnică și mentenanță a sistemului de detectare – alarmare a incendiilor și de semnalizare pază, satul Varnița, str. G. Braga nr. 2 A, raionul Anenii Noi, edificiul ASP
Servicii de deservire tehnică și mentenanță a sistemului de detectare – alarmare a incendiilor și de semnalizare pază, satul Varnița, str. G. Braga nr. 2 A, raionul Anenii Noi, edificiul ASP
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Agentia Servicii Publice
Codul fiscal/IDNO
1002600024700
Adresa
2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Puskin, 42
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
11.11.2021 11:18:27
Ultima modificare
11.11.2021 11:25:25
MTender ID
Cod CPV
50324100-3
-
Servicii de întreţinere a sistemelor
Tip de procedură
Achiziție publică de valoare mică
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Servicii de deservire tehnică și mentenanță a sistemului de detectare – alarmare a incendiilor și de semnalizare pază, satul Varnița, str. G. Braga nr. 2 A, raionul Anenii Noi, edificiul ASP
Servicii de deservire tehnică și mentenanță a sistemului de detectare – alarmare a incendiilor și de semnalizare pază, satul Varnița, str. G. Braga nr. 2 A, raionul Anenii Noi, edificiul ASP
Statut
Activ
Valoarea estimată
10095 MDL
ID
d8184849-7601-49f3-a16d-c7b2d03b41ec
Pas minim
100.95
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.01.2022 11:23:39 Până la 30.12.2022 11:23:39
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 18.11.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Servicii de deservire tehnică și mentenanță a sistemului de detectare – alarmare a incendiilor și de semnalizare pază, satul Varnița, str. G. Braga nr. 2 A, raionul Anenii Noi, edificiul ASP
10095 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
10,095.00
MDL
Perioada clarificărilor:
11.11.2021 11:25:25 - 12.11.2021 15:00:00
11.11.2021 11:25:25 - 12.11.2021 15:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
12.11.2021 15:00:00 - 17.11.2021 10:00:00
12.11.2021 15:00:00 - 17.11.2021 10:00:00