- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Produse alimentare pentru bolnavii TBC anul 2022
Produse alimentare pentru bolnavii TBC anul 2022
Produse alimentare pentru bolnavii TBC anul 2022
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP ,,Spitalul raional Faleşti "
Codul fiscal/IDNO
1003602151120
Adresa
5901,
MOLDOVA,
or.Făleşti,
Făleşti,
Stefan cel Mare 36
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Vorotneac Aliona
Telefonul de contact
0259-2-28-08
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
09.11.2021 15:52:13
Ultima modificare
16.11.2021 13:47:38
MTender ID
Cod CPV
15800000-6
-
Diverse produse alimentare
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Produse alimentare pentru bolnavii TBC anul 2022
Produse alimentare pentru bolnavii TBC anul 2022
Statut
Activ
Valoarea estimată
400000 MDL
ID
ad8dc75a-d557-4dca-878d-8fa80fdd1024
Pas minim
8000
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.01.2022 13:45:14 Până la 30.12.2022 13:45:14
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 25.11.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
3. documentatia standard bunuri.docx
-
Criterii de atrebuire/factori de evaluare
16.11.2021 13:47:38
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Produse alimentare pentru bolnavii TBC anul 2022
400000 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
400,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
16.11.2021 13:47:38 - 21.11.2021 11:00:00
16.11.2021 13:47:38 - 21.11.2021 11:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
21.11.2021 11:00:00 - 24.11.2021 11:00:00
21.11.2021 11:00:00 - 24.11.2021 11:00:00