- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Serviciilor de încărcare și regenerare a cartușelor pe parcursul anului 2021
Serviciilor de încărcare și regenerare a cartușelor pe parcursul anului 2021
Serviciilor de încărcare și regenerare a cartușelor pe parcursul anului 2021
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Casa Națională de Asigurări Sociale
Codul fiscal/IDNO
1004600030235
Adresa
2028,
MOLDOVA,
locality,
mun.Chişinău,
str.Gheorghe Tudor,3
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
09.11.2021 15:48:33
Ultima modificare
11.11.2021 17:12:48
MTender ID
Cod CPV
50300000-8
-
Servicii de reparare şi de întreţinere şi servicii conexe pentru computere personale, pentru echipament de birotică, pentru echipament de telecomunicaţii şi pentru echipament audiovizual
Tip de procedură
Achiziție publică de valoare mică
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Serviciile de încărcare și regenerare a cartușelor pe parcursul anului 2021
Serviciile de încărcare și regenerare a cartușelor pe parcursul anului 2021 în conformitatea cu specificație tehnică și cerințele din documentația de atragere a ofertelor.
Documentele procedurii de achiziție
Anunț de participare încărcare si regenerare a cartuselor pentru anul 2021.semnat
Anunț de participare
Specificații tehnice
09.11.2021 15:53:57
Anunț de participare Încarcare si regenerare a cartuselor modificat semnat
Anunț de participare modificat
Specificații tehnice
11.11.2021 17:12:48
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Serviciile de încărcare și regenerare a cartușelor pe parcursul anului 2021
121000 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
121,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
09.11.2021 15:53:57 - 12.11.2021 17:12:48
09.11.2021 15:53:57 - 12.11.2021 17:12:48
Perioada de depunere a ofertelor:
12.11.2021 17:12:48 - 17.11.2021 17:12:48
12.11.2021 17:12:48 - 17.11.2021 17:12:48