- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Pense de hemostază bipolare dedicate neurochirurgicale (6 buc.)
Pense de hemostază bipolare dedicate neurochirurgicale (6 buc.)
Pense de hemostază bipolare dedicate neurochirurgicale (6 buc.)
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Institutul Neurologie și Neurochirurgie
Codul fiscal/IDNO
1003600150602
Adresa
MD2028,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Korolenko 2
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Traian Harbuz
Telefonul de contact
(022) 82-90-16
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
08.11.2021 14:01:38
Ultima modificare
08.11.2021 17:14:53
MTender ID
Cod CPV
33100000-1
-
Echipamente medicale
Tip de procedură
Achiziție publică de valoare mică
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Pense de hemostază bipolare dedicate neurochirurgicale (6 buc.)
Pense de hemostază bipolare dedicate neurochirurgicale (6 buc.)
Documentele procedurii de achiziție
Ce lățimea au varfurile?
09.11.2021 14:49
Răspuns la clarificare: 0.2mm
Conectorul cărui sistem trebuie să aibă cablul să intre în dispozitivul electrochirurgical??
09.11.2021 14:49
Răspuns la clarificare: Cablul trebuie sa fie compatibilcu unitatea de coagulare Aesculap.
Denumirea lotului : Pense de hemostază bipolare dedicate neurochirurgicale (6 buc.)
100000 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
100,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
08.11.2021 14:04:03 - 09.11.2021 15:00:00
08.11.2021 14:04:03 - 09.11.2021 15:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
09.11.2021 15:00:00 - 12.11.2021 09:00:33
09.11.2021 15:00:00 - 12.11.2021 09:00:33