- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Ferestre din PVC
Pentru necesitațile penitenciarului
Pentru necesitațile penitenciarului
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Penitenciarul Nr.4 Cricova
Codul fiscal/IDNO
1006601003533
Adresa
MD-2084,
MOLDOVA,
or.Cricova,
mun.Chişinău,
str. Lucefărul 9
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
08.11.2021 12:31:38
Ultima modificare
08.11.2021 12:37:44
MTender ID
Cod CPV
44200000-2
-
Produse structurale
Tip de procedură
Achiziție publică de valoare mică
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Ferestre din PVC
Pentru necesitățile penitenciarului
Documentele procedurii de achiziție
anunț repetat.pdf
-Pentru necesitățile penitenciarului
Documentaţie de atribuire
08.11.2021 12:37:44
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Ferestre din PVC
5583.33 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
5,583.33
MDL
Perioada clarificărilor:
08.11.2021 12:37:44 - 09.11.2021 13:00:00
08.11.2021 12:37:44 - 09.11.2021 13:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
09.11.2021 13:00:00 - 11.11.2021 13:00:00
09.11.2021 13:00:00 - 11.11.2021 13:00:00