- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
CĂRBUNE
CĂRBUNE AS
CĂRBUNE AS
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Scoala Profesionala Telenesti
Codul fiscal/IDNO
1009606006530
Adresa
5801,
MOLDOVA,
or.Teleneşti,
Teleneşti,
Telenești,str. Stefan cel Mare 41
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
08.11.2021 11:56:14
Ultima modificare
16.11.2021 16:52:21
MTender ID
Cod CPV
09200000-1
-
Petrol, cărbune şi produse petroliere
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Cărbune
Cărbune AS
Statut
Activ
Valoarea estimată
300000 MDL
ID
9455825e-6ee4-45d1-ac06-9ce85187cd01
Pas minim
3000
Termen de valabilitate al contractului
De la 26.11.2021 09:00:00 Până la 31.12.2021 09:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 24.11.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
documentatia_standard_cop modificat (1).2021 (1).docx
-
Documentaţie de atribuire
16.11.2021 16:52:21
documentatia_standard_cop modificat (1).2021 (1).docx
-
Documentaţie de atribuire
16.11.2021 16:52:21
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Cărbune
300000 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
300,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
16.11.2021 16:52:21 - 21.11.2021 01:00:00
16.11.2021 16:52:21 - 21.11.2021 01:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
21.11.2021 01:00:00 - 24.11.2021 01:00:00
21.11.2021 01:00:00 - 24.11.2021 01:00:00