- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Nisip și pietriș
Nisip și pietriș
Nisip și pietriș
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Apă-Canal Chişinău
Codul fiscal/IDNO
1002600015876
Adresa
MD-2005,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Albişoara 38
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Vitalie Cojocaru
Telefonul de contact
022256797, 068768855
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
08.11.2021 10:31:03
Ultima modificare
24.11.2021 15:09:14
MTender ID
Cod CPV
14210000-6
-
Pietriş, nisip, piatră concasată şi agregate
Tip de procedură
Achiziție publică de valoare mică
Criteriu de evaluare
Cel mai bun raport preț - calitate
Lista loturilor
Denumirea lotului : Nisip și pietriș
Nisip și pietriș
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată
197000 MDL
ID
19b85d31-ca5c-4e39-897b-1c5c1ba63256
Pas minim
1970
Termen de valabilitate al contractului
De la 17.11.2021 10:33:18 Până la 30.12.2022 10:33:18
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 16.11.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată fără TVA
197,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
08.11.2021 10:36:35 - 09.11.2021 14:00:00
08.11.2021 10:36:35 - 09.11.2021 14:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
09.11.2021 14:00:00 - 15.11.2021 12:00:00
09.11.2021 14:00:00 - 15.11.2021 12:00:00