- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Achiziționarea îmbrăcămintei
Achiziționarea îmbrăcămintei conform caiet de sarcini
Achiziționarea îmbrăcămintei conform caiet de sarcini
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Centrul de găzduire și orientare pentru persoanele fără domiciliu stabil
Codul fiscal/IDNO
1007601010530
Adresa
MD-2023,
МОЛДОВА,
мун.Кишинэу,
мун.Кишинэу,
stradela Haltei 2
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
04.11.2021 21:05:02
Ultima modificare
05.11.2021 11:11:02
MTender ID
Cod CPV
18300000-2
-
Предметы одежды
Tip de procedură
Achiziție publică de valoare mică
Criteriu de evaluare
Cel mai bun raport preț - calitate
Lista loturilor
Denumirea lotului : Achiziționarea îmbrăcămintei
Achiziționarea îmbrăcămintei
Documentele procedurii de achiziție
Maiou femei - cu bretele late sau inguste?
07.11.2021 20:43
Răspuns la clarificare: inguste
Chiloti barbati - boxeri sau slip?
07.11.2021 20:44
Răspuns la clarificare: Boxeri
Ciorapi femei sau barbati?
Din ce tip de tesetura?
07.11.2021 20:48
Răspuns la clarificare: Ciorapi femei și barbati tip de bumbac
Pijamale cu mineca lunga sau scurta?
08.11.2021 17:56
Răspuns la clarificare: Cu mânecă lungă
Caciuli groase de iarna sau de toamna?
08.11.2021 17:57
Răspuns la clarificare: Căciuli de iarnă
Izmene barbatesti cu manjeta jos?
08.11.2021 17:57
Răspuns la clarificare: nu este obligatoriu, dar ar fi de preferat
Scurtele barbatesti / femeiesti cu gluga sau fara?
09.11.2021 11:15
Răspuns la clarificare: Ar fi de dorit sa fie cu glugă
Este obligatoriu certificat de conformitate sau se poate si avizuri sanitare?
09.11.2021 11:16
Răspuns la clarificare: nu este obligatoriu
Denumirea lotului : Achiziționarea îmbrăcămintei
58582.6 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
58,582.60
MDL
Perioada clarificărilor:
04.11.2021 21:09:36 - 10.11.2021 11:16:44
04.11.2021 21:09:36 - 10.11.2021 11:16:44
Perioada de depunere a ofertelor:
10.11.2021 11:16:44 - 13.11.2021 11:16:44
10.11.2021 11:16:44 - 13.11.2021 11:16:44