- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Servicii de proiectare ,,Reparația capitală, modernizare a băii și încăperilor auxiliare din cadrul Regimentului de Stat Major”
Servicii de proiectare ,,Reparația capitală, modernizare a băii și încăperilor auxiliare din cadrul Regimentului de Stat Major”
Servicii de proiectare ,,Reparația capitală, modernizare a băii și încăperilor auxiliare din cadrul Regimentului de Stat Major”
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
AGENŢIA ASIGURARE RESURSE ŞI ADMINISTRARE PATRIMONIU A MINISTERULUI APĂRĂRII
Codul fiscal/IDNO
1006601001229
Adresa
MD2021,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
şos.Hînceşti 84
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
04.11.2021 18:37:06
Ultima modificare
16.12.2021 10:13:35
MTender ID
Cod CPV
71220000-6
-
Servicii de proiectare arhitecturală
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Servicii de proiectare ,,Reparația capitală, modernizare a băii și încăperilor auxiliare din cadrul Regimentului de Stat Major”
Servicii de proiectare ,,Reparația capitală, modernizare a băii și încăperilor auxiliare din cadrul Regimentului de Stat Major”
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată
290000 MDL
ID
3116c06d-afb9-4070-aac4-fb649b42854d
Pas minim
2900
Termen de valabilitate al contractului
De la 29.11.2021 09:00:00 Până la 17.12.2021 09:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 17.11.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
duae servicii de peoiactare baie.doc
-
Criterii de atrebuire/factori de evaluare
04.11.2021 18:48:03
documentația standard lucrări și servicii nr.69_21 servicii de proiectare.docx
-
Documentaţie de atribuire
04.11.2021 18:48:03
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată fără TVA
290,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
04.11.2021 18:48:03 - 11.11.2021 09:30:00
04.11.2021 18:48:03 - 11.11.2021 09:30:00
Perioada de depunere a ofertelor:
11.11.2021 09:30:00 - 17.11.2021 01:00:00
11.11.2021 09:30:00 - 17.11.2021 01:00:00