- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Achiziționarea medicamentelor necesare pentru realizarea Programului Național Securitatea Transfuzională și autoasigurarea țării cu produse sanguine pentru anul 2022
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Codul fiscal/IDNO
Adresa
Web site
Persoana de contact
Nume Prenume
Telefonul de contact
Fax
Datele achiziției
Data publicării
Ultima modificare
MTender ID
Cod CPV
Tip de procedură
Criteriu de evaluare
Lista loturilor
Denumirea lotului : Natrii chloridum 0,9% 500 ml
ATC B05XA03. Forma farmaceutica Soluție perfuzabilă. Mod de administrare i/v. Unitatea de masura Flacon PP. Se acceptă medicamente autorizate în Republica Moldova (la momentul deschiderii ofertelor). *Ofertantul va prezenta o declarație prin care se garantează că termenul de valabilitate restant (la momentul livrării) al medicamentelor va constitui nu mai puțin de 60% din cel initial pentru medicamentele cu un termen total de valabilitate de 2 ani și mai mult și nu mai puțin de 80% din cel inițial pentru medicamentele cu un termen total de valabilitate de pînă la 2 ani (confirmată prin aplicarea semnăturii electronice a ofertantului). Termenul de livrare – 4 tranșe: I tranșă – Februarie 2022, II tranșă –Aprilie 2022, III tranșă – Iunie 2022, IV tranșă – Octombrie 2022.
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.01.2022 03:00:00 Până la 31.12.2022 03:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 15.11.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
Anunt de participare_04.11.2021
Documentaţie de atribuire
04.11.2021 18:41:49
Documentatia standard_04.11.2021
Documentaţie de atribuire
04.11.2021 18:41:49
Cerere de participare_Model
Documentaţie de atribuire
04.11.2021 18:41:49
Contract model_PN Securitatea transfuzionala 2022
Documentaţie de atribuire
04.11.2021 18:41:49
Declaratie beneficiari efectivi_Model
Documentaţie de atribuire
04.11.2021 18:41:49
Declaratie privind valabilitatea ofertei_Model
Documentaţie de atribuire
04.11.2021 18:41:49
Lista de distributie_PN Securitatea transfuzionala
Documentaţie de atribuire
04.11.2021 18:41:49
Propunerea financiara (Specificatii de pret)_Model
Documentaţie de atribuire
04.11.2021 18:41:49
Propunerea tehnica (Specificatii tehnice)_Model
Documentaţie de atribuire
04.11.2021 18:41:49
Scrisoare de garantie bancara_Model
Documentaţie de atribuire
04.11.2021 18:41:49
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA04.11.2021 18:41:49 - 08.11.2021 19:00:00
08.11.2021 19:00:00 - 12.11.2021 15:00:00