- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Servicii de pază tehnică și antiincendiu pentru anul 2022
Servicii de pază tehnică și antiincendiu pentru anul 2022
Servicii de pază tehnică și antiincendiu pentru anul 2022
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP Institutul Mamei și Copilului (IMC)
Codul fiscal/IDNO
1003600151643
Adresa
2062,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Burebista, 93
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
03.11.2021 17:26:30
Ultima modificare
03.11.2021 17:33:22
MTender ID
Cod CPV
79700000-1
-
Servicii de investigaţie şi de siguranţă
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Servicii de pază tehnică și antiincendiu pentru anul 2022
Servicii de pază tehnică și antiincendiu pentru anul 2022
Statut
Activ
Valoarea estimată
291666 MDL
ID
2b2815d4-8161-4ef5-81b1-ce8b6566927b
Pas minim
2916.66
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.01.2022 17:31:29 Până la 30.12.2022 17:31:29
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 17.11.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
1. ds_bunuri_servicii_omf_115_15_09_2021+duae (1).semnat.pdf
-
Documentaţie de atribuire
03.11.2021 17:33:22
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Servicii de pază tehnică și antiincendiu pentru anul 2022
291666 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
291,666.00
MDL
Perioada clarificărilor:
03.11.2021 17:32:04 - 09.11.2021 10:30:00
03.11.2021 17:32:04 - 09.11.2021 10:30:00
Perioada de depunere a ofertelor:
09.11.2021 10:30:00 - 16.11.2021 10:30:00
09.11.2021 10:30:00 - 16.11.2021 10:30:00