- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Echipament și accesorii pentru computer
Procurarea echipament și accesorii pentru computer
Procurarea echipament și accesorii pentru computer
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Școala Profesională nr. 5 mun .Bălți
Codul fiscal/IDNO
1008602002261
Adresa
3100,
MOLDOVA,
mun.Bălţi,
mun.Bălţi,
str. I. Franco 15
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
03.11.2021 16:31:08
Ultima modificare
12.11.2021 15:29:26
MTender ID
Cod CPV
30200000-1
-
Echipament şi accesorii pentru computer
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Costul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Echipament și accesorii pentru computer
Echipament și accesorii pentru computer
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată
467700 MDL
ID
2351f7ea-e7f9-4ef5-824a-f6feb2324932
Pas minim
10008.78
Termen de valabilitate al contractului
De la 18.11.2021 10:12:03 Până la 31.12.2021 10:12:03
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 17.11.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
O zi buna! În toate pozițiile, indicați marca și modelul, ceea ce este interzis de lege. Vă rugăm să modificați termenii de referință în conformitate cu legislația. Mulțumesc anticipat.
05.11.2021 10:17
Răspuns la clarificare: Buna ziua! Recunoaștem că am comis o eroare în ce privește marca și modelul,noi ne-am corectat.Ce ține de termeni,nu este o încălcare a legislației,dacă am indicat un termen mai mare de 7 zile,mai mult timp veți avea pentru colectarea documentelor.Mulțumesc anticipat.
O zi buna! Ați solicitat componente individuale în termenii de referință. Vrei sa le primesti pe piese sau ai nevoie de calculatoare in stare asamblata? Mulțumesc anticipat.
04.11.2021 15:15
Răspuns la clarificare: Dorim să le primim pe piese.
Buna ziua , Declaratie pe propria raspundere va fi acceptat ca document care ar confirma ca echipamentul nu este refurbished ?
08.11.2021 09:15
Răspuns la clarificare: Buna ziua,Da,noi vom accepta ca document această declarație pe propria răspundere ștampelată și semnată de furnizor.
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată fără TVA
467,700.00
MDL
Perioada clarificărilor:
04.11.2021 10:12:10 - 09.11.2021 09:00:00
04.11.2021 10:12:10 - 09.11.2021 09:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
09.11.2021 09:00:00 - 16.11.2021 13:00:00
09.11.2021 09:00:00 - 16.11.2021 13:00:00