- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Achiziționare sistem de teleinspecție pentru țevi cu diametrul 60-600 mm
Achiziționare sistem de teleinspecție pentru țevi cu diametrul 60-600 mm
Achiziționare sistem de teleinspecție pentru țevi cu diametrul 60-600 mm
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Direcţia generală transport public şi căi de comunicaţie
Codul fiscal/IDNO
1007601009657
Adresa
2004,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. S.Lazo,18 mun. Chişinău
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Anastasiuc Svetlana
Telefonul de contact
069959794
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
03.11.2021 16:20:50
Ultima modificare
03.11.2021 18:32:49
MTender ID
Cod CPV
32300000-6
-
Receptoare de televiziune şi de radio şi aparate de înregistrare sau de redare a sunetului sau a imaginii
Tip de procedură
Licitație deschisă
Criteriu de evaluare
Cel mai bun raport preț - calitate
Lista loturilor
Denumirea lotului : Achiziționare sistem de teleinspecție pentru țevi cu diametrul 60-600 mm
Achiziționare sistem de teleinspecție pentru țevi cu diametrul 60-600 mm
Documentele procedurii de achiziție
anunt_de_participare sistem teleinspectie.semnat.pdf
-
Documentaţie de atribuire
03.11.2021 18:32:49
document standart_bunuri_sistem teleinspectie.semnat.pdf
-
Documentaţie de atribuire
03.11.2021 18:32:49
anunt_de_participare sistem teleinspectie.semnat.pdf
-
Documentaţie de atribuire
03.11.2021 18:32:49
document standart_bunuri_sistem teleinspectie.semnat.pdf
-
Documentaţie de atribuire
03.11.2021 18:32:49
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Achiziționare sistem de teleinspecție pentru țevi cu diametrul 60-600 mm
250000 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
250,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
03.11.2021 18:32:49 - 15.11.2021 10:00:00
03.11.2021 18:32:49 - 15.11.2021 10:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
15.11.2021 10:00:00 - 23.11.2021 11:00:00
15.11.2021 10:00:00 - 23.11.2021 11:00:00