- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Servicii de pază
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Codul fiscal/IDNO
Adresa
Web site
Persoana de contact
Nume Prenume
Telefonul de contact
Fax
Datele achiziției
Data publicării
Ultima modificare
MTender ID
Cod CPV
Tip de procedură
Criteriu de evaluare
Lista loturilor
Denumirea lotului : Serviciile de paza fizică pentru 12 luni începând cu 01.01.2022
CNAS, mun. Chişinău, str. Gh. Tudor, 3 Tipul pazei gardian Numărul posturilor/durata 2/24 ore Timpul pazei 08.00 - 08.00 (1,2,3,4,5,6,7) Orele de pază în lună 1464 NOTĂ Paza în regim NON-STOP Numărul posturilor/durata 1/9 ore Timpul pazei 08.00-17.00 (1,2,3,4,5) Orele de pază în lună 191 NOTĂ Fără pază în zilele de sîmbătă, duminică şi sărbători Îndeplinirea cerințelor din caietul sarcini. CTAS s.Botanica, mun. Chişinău, str. Burebista, 108 Tipul pazei gardian Numărul posturilor/durata 1/24 ore Timpul pazei 08.00 - 08.00 (1,2,3,4,5,6,7) Orele de pază în lună 732 NOTĂ Paza în regim NON-STOP Îndeplinirea cerințelor din caietul sarcini. CTAS s.Buiucani, mun. Chişinău, str. Gh. Enescu, 21 Tipul pazei gardian Numărul posturilor/durata 1/9 ore Timpul pazei 08.00-17.00 (1,2,3,4,5) Orele de pază în lună 191 NOTĂ Fără pază în zilele de sîmbătă, duminică şi sărbători Îndeplinirea cerințelor din caietul sarcini. CTAS s.Centru, mun. Chişinău, str. 31 august 1989, 87 Tipul pazei gardian Numărul posturilor/durata 1/9 ore Timpul pazei 08.00 - 17.00 (1,2,3,4,5) Orele de pază în lună 191 NOTĂ Fără pază în zilele de sîmbătă, duminică şi sărbători. Îndeplinirea cerințelor din caietul sarcini. CTAS s.Ciocana, mun. Chişinău, str. Meşterul Manole 12 Tipul pazei gardian Numărul posturilor/durata 1/9 ore Timpul pazei 08.00-17.00 (1,2,3,4,5) Orele de pază în lună 191 NOTĂ Fără pază în zilele de sîmbătă, duminică şi sărbători Îndeplinirea cerințelor din caietul sarcini. CTAS s. Râşcani, mun. Chişinău, bd. Grigore Vieru 22/1 Tipul pazei gardian Numărul posturilor/durata 1/9 ore Timpul pazei 08.00-17.00 (1,2,3,4,5) Orele de pază în lună 191 NOTĂ Fără pază în zilele de sîmbătă, duminică şi sărbători Îndeplinirea cerințelor din caietul sarcini. CTAS, mun.Bălţi, str. 31 August, 47 Tipul pazei gardian Numărul posturilor/durata 1/9 ore Timpul pazei 08.00-17.00 (1,2,3,4,5) Orele de pază în lună 191 NOTĂ Fără pază în zilele de sîmbătă, duminică şi sărbători Îndeplinirea cerințelor din caietul sarcini.
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.01.2022 03:00:00 Până la 31.12.2022 03:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 23.11.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
Anunț de participare
Specificații tehnice
28.10.2021 15:51:33
Caiet de Sarcini
Specificații tehnice
28.10.2021 15:51:33
Documentația Standard
Specificații tehnice
28.10.2021 15:51:33
Documetația Standard format Word
Specificații tehnice
28.10.2021 15:51:33
Anunț de Participare modificat
Invitaţie de participare
05.11.2021 11:02:15
Caietul de Sarcini modificat
Specificații tehnice
05.11.2021 11:02:15
Documentația Standard modificat
Documentaţie de atribuire
05.11.2021 11:02:15
DUAE
Criterii de atrebuire/factori de evaluare
05.11.2021 11:02:15
02.11.2021 12:43
Răspuns la clarificare: Stimate operatorul economic în Documentația Standard ”Instrucţiuni pentru autorități contractante și ofertanţi” sunt mai multe puncte care privăd asocierea mai multor persoane juridice. pct. 15. Mai multe persoane juridice au dreptul să se asocieze în scopul depunerii unei oferte comune, de asemenea, fiecare asociat urmează să prezinte DUAE-ul separat. Asocierea trebuie prezentată în formă scrisă la solicitarea autorității contractante, odată ce a fost declarat în DUAE. Totodată, la pregătirea ofertei trageți atenția la puncte 39, 40, 52, 64, 66 și la formularele specifice procesului de asociere să fie descris corect rolurile asociaților și asumare obligațiilor la îndeplinirea contractului.
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA28.10.2021 15:51:33 - 10.11.2021 12:00:00
10.11.2021 12:00:00 - 22.11.2021 12:00:00