- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Servicii de transport aerian de pasageri (bilete avia)
Servicii de transport aerian de pasageri (bilete avia)
Servicii de transport aerian de pasageri (bilete avia)
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Ministerul Muncii și Protecției Sociale
Codul fiscal/IDNO
1021601000115
Adresa
MD-2009,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Alecsandri Vasile, 2
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Cucereanu Diana
Telefonul de contact
+373 268 809
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
28.10.2021 15:08:56
Ultima modificare
28.10.2021 15:30:12
MTender ID
Cod CPV
60400000-2
-
Servicii de transport aerian
Tip de procedură
Achiziție publică de valoare mică
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Serviciilor de transport aerian de pasageri (bilete avia)
Tur 15.11.2021 (3 persoane – maturi însoțitori) Retur 17.11.2021 (6 persoane – 3 maturi însoțitori, 1 copil – 2007, 1 copil – 2005, 1 copil – 2019) Prețul biletului va include valoarea tuturor taxelor (taxe aeroport, taxe pentru bagaj de cală etc.) Nu se acceptă ofertele companiilor low cost.
Statut
Activ
Valoarea estimată
23000 MDL
ID
bbf03f21-426a-4a0e-b215-da1ca19707c7
Pas minim
230
Termen de valabilitate al contractului
De la 08.11.2021 16:29:39 Până la 31.12.2021 16:29:39
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 04.11.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Serviciilor de transport aerian de pasageri (bilete avia)
23000 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
23,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
28.10.2021 15:30:12 - 01.11.2021 10:00:00
28.10.2021 15:30:12 - 01.11.2021 10:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
01.11.2021 10:00:00 - 03.11.2021 11:00:43
01.11.2021 10:00:00 - 03.11.2021 11:00:43