- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Amenajarea trotuarelor, parcărilor și a terenului aferent acestora din bd. Mircea cel Bătrân (Etapa 1)REPETAT
Amenajarea trotuarelor, parcărilor și a terenului aferent acestora din bd. Mircea cel Bătrân (Etapa 1)REPETAT
Amenajarea trotuarelor, parcărilor și a terenului aferent acestora din bd. Mircea cel Bătrân (Etapa 1)REPETAT
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Pretura sectorului Ciocana
Codul fiscal/IDNO
1007601010518
Adresa
MD2044,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd.Mircea cel Batrin 4/3
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
28.10.2021 14:39:13
Ultima modificare
04.11.2021 17:09:04
MTender ID
Cod CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Tip de procedură
Licitație deschisă
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Amenajarea trotuarelor, parcărilor și a terenului aferent acestora din bd. Mircea cel Bătrân (Etapa 1)REPETAT
Amenajarea trotuarelor, parcărilor și a terenului aferent acestora din bd. Mircea cel Bătrân (Etapa 1)REPETAT
Documentele procedurii de achiziție
Buna ziua, va rugam sa publicati rechizitele bancare
in vederea perfectarii garantiei prin transfer la contul autoritatii contractante,
multumim anticipat.
02.11.2021 02:31
Răspuns la clarificare: Buna. Scrisoare de garanție bancară-copie, întocmită în conformitate cu cerințele stabilite în Documentația standard (anexa nr. 9), prezentată la solicitarea beneficiarului în original la sediul autorității contractante, confirmată prin aplicarea semnăturii electronice a Participantului.
Denumirea lotului : Amenajarea trotuarelor, parcărilor și a terenului aferent acestora din bd. Mircea cel Bătrân (Etapa 1)REPETAT
16176967 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
16,176,967.00
MDL
Perioada clarificărilor:
28.10.2021 14:41:27 - 09.11.2021 14:00:00
28.10.2021 14:41:27 - 09.11.2021 14:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
09.11.2021 14:00:00 - 17.11.2021 14:00:00
09.11.2021 14:00:00 - 17.11.2021 14:00:00