- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
pachete alimentare unice
pachete alimentare unice
pachete alimentare unice
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Directia Generala Asistenta Sociala si Protectie a Familiei Orhei
Codul fiscal/IDNO
1015601000178
Adresa
3505,
MOLDOVA,
mun.Orhei,
Orhei,
str-la M.Gorkii 13
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
26.10.2021 15:58:47
Ultima modificare
26.10.2021 20:13:09
MTender ID
Cod CPV
15800000-6
-
Diverse produse alimentare
Tip de procedură
Licitație deschisă
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : pachete alimentare unice
pachete alimentare unice
Documentele procedurii de achiziție
Pretul la pachet va include si livrarea? Livrarea se va face la fiecare persoana acasa?
28.10.2021 13:13
Răspuns la clarificare: Da pretul pachetului include si livrarea. Livrarea se face la fiecare Primarie canform anexei de la anuntul de participare
Buna ziua!
1.Livrarea se se facem la adresa voastra?
2. Care termin de livrare?
28.10.2021 13:16
Răspuns la clarificare: Livrarea se face la fiecare primarie conform anexei de la anuntul de participare in termen de o zi lucratoare din data solicitarii dupa data intrarii in vigoare a contractului
revizuiti va rugam cerinta la produsul Paste fainoase: solicitati 1buc si in caracterisica scriti de la 1 pina la 5kg, cind unitatea de masura e de bucata atunci ar trebui sa fie sau 1kg, sau 5kg, si aratati va rugam si grupa produsului. Va multumim
09.11.2021 09:49
Răspuns la clarificare: Solicitam paste fainoase ambalate in pungi de polipropilena cu masa neta de 1 kg,grupa B.
Denumirea lotului : pachete alimentare unice
1420000 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
1,420,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
26.10.2021 16:04:47 - 11.11.2021 09:49:47
26.10.2021 16:04:47 - 11.11.2021 09:49:47
Perioada de depunere a ofertelor:
11.11.2021 09:49:47 - 22.11.2021 08:49:47
11.11.2021 09:49:47 - 22.11.2021 08:49:47