- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Servicii de reparare şi de întreţinere a generatorului de energie electrica Diesel, pentru anul 2022
Servicii de reparare şi de întreţinere a generatorului de energie electrica Diesel, pentru anul 2022
Servicii de reparare şi de întreţinere a generatorului de energie electrica Diesel, pentru anul 2022
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP Institutul de Medicina Urgenta
Codul fiscal/IDNO
1003600152606
Adresa
MD 2004,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Toma Ciorbă, 1
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Serviciul achizitii publice
Telefonul de contact
022250809, 022250707
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
26.10.2021 15:26:12
Ultima modificare
27.10.2021 10:37:19
MTender ID
Cod CPV
50532300-6
-
Servicii de reparare şi de întreţinere a generatoarelor
Tip de procedură
Achiziție publică de valoare mică
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : 1.Servicii de deservire și mentenantă a generatorului diesel (EMSA GENERATOR E DT EG 0825), inclusiv piesele de schimb
1.Servicii de deservire și mentenantă a generatorului diesel (EMSA GENERATOR E DT EG 0825), inclusiv piesele de schimb
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : 1.Servicii de deservire și mentenantă a generatorului diesel (EMSA GENERATOR E DT EG 0825), inclusiv piesele de schimb
30000 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
30,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
26.10.2021 15:35:39 - 01.11.2021 10:00:00
26.10.2021 15:35:39 - 01.11.2021 10:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
01.11.2021 10:00:00 - 05.11.2021 10:00:00
01.11.2021 10:00:00 - 05.11.2021 10:00:00