- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Inventar moale
Inventar moale
Inventar moale
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP Spitalul Raional Drochia "Nicolae Testemitanu"
Codul fiscal/IDNO
1003607150139
Adresa
5202,
MOLDOVA,
or.Drochia,
Drochia,
bul.Nicolae Testemitanu 2/3
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
26.10.2021 15:22:07
Ultima modificare
26.10.2021 21:28:08
MTender ID
Cod CPV
39500000-7
-
Articole textile
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Lotul I Inventar moale
Lotul I Inventar moale conform caietului de sarcini
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată
167500 MDL
ID
1fc0ca01-3fb9-40d2-b9c1-6926cf84c8c2
Pas minim
1675
Termen de valabilitate al contractului
De la 08.11.2021 16:34:47 Până la 31.12.2021 16:34:47
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 05.11.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată fără TVA
167,500.00
MDL
Perioada clarificărilor:
26.10.2021 17:02:03 - 01.11.2021 09:00:00
26.10.2021 17:02:03 - 01.11.2021 09:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
01.11.2021 09:00:00 - 04.11.2021 10:00:00
01.11.2021 09:00:00 - 04.11.2021 10:00:00