- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Servicii de curatenie in incinta uzinei Efes
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Codul fiscal/IDNO
Adresa
Web site
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
Ultima modificare
MTender ID
Cod CPV
Tip de procedură
Criteriu de evaluare
Lista loturilor
Denumirea lotului : Servicii de curatenie
Servicii de curatenie
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.01.2022 09:00:00 Până la 01.01.2024 09:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 23.11.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
instructiunea tehnologică serviciilor de cleaning
Documentaţie de atribuire
26.10.2021 15:44:26
Graficul si numarul de persoane necesare
Documentaţie de atribuire
26.10.2021 15:44:26
16.11.2021 10:54
Răspuns la clarificare: pentru perioada de 1 an
17.11.2021 18:18
Răspuns la clarificare: Descriere scurta a companiei dvs si deja oferta de pret. Cred ca ar trebui o vizita la uzina ca sa luati cunostinta cu teritoriul sa fie mai usor de calculat pretul. Aici deja vom discuta toate detaliile. Va multumesc.
17.11.2021 18:21
Răspuns la clarificare: Contactati va rog numarul de telefon 079101502, Iurie Buga, Sef administrativ Efes Moldova. El va raspunde la toate intrebarile date. Multumesc.
17.11.2021 18:21
Răspuns la clarificare: Contactati va rog numarul de telefon 079101502, Iurie Buga, Sef administrativ Efes Moldova. El va raspunde la toate intrebarile date. Multumesc.
17.11.2021 18:21
Răspuns la clarificare: Contactati va rog numarul de telefon 079101502, Iurie Buga, Sef administrativ Efes Moldova. El va raspunde la toate intrebarile date. Multumesc.
17.11.2021 18:21
Răspuns la clarificare: Contactati va rog numarul de telefon 079101502, Iurie Buga, Sef administrativ Efes Moldova. El va raspunde la toate intrebarile date. Multumesc.
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA26.10.2021 15:44:26 - 18.11.2021 10:54:04
18.11.2021 10:54:04 - 22.11.2021 10:54:04