- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Placă din beton
Placă din beton
Placă din beton
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
ÎM Regia EXDRUPO
Codul fiscal/IDNO
1003600161002
Adresa
MD 2023,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Varnița, 22
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
26.10.2021 11:27:40
Ultima modificare
26.10.2021 11:30:57
MTender ID
Cod CPV
44423750-3
-
Capace pentru canale
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Placă din beton
Placă din beton
Statut
Activ
Valoarea estimată
80000 MDL
ID
dda44530-29dc-4662-94fe-e9f187933d13
Pas minim
2400
Termen de valabilitate al contractului
De la 08.11.2021 12:30:17 Până la 31.12.2021 12:30:17
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 05.11.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Placă din beton
80000 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
80,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
26.10.2021 11:30:57 - 31.10.2021 10:00:00
26.10.2021 11:30:57 - 31.10.2021 10:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
31.10.2021 10:00:00 - 04.11.2021 10:00:00
31.10.2021 10:00:00 - 04.11.2021 10:00:00