- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Achiziționarea cărbunelui marca AM pentru perioada de încălzire toamnă-iarnă a a.2021-2022, conform necesităților DÎTS a Primăriei mun.Bălți
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Codul fiscal/IDNO
Adresa
Web site
Persoana de contact
Nume Prenume
Telefonul de contact
Fax
Datele achiziției
Data publicării
Ultima modificare
MTender ID
Cod CPV
Tip de procedură
Criteriu de evaluare
Lista loturilor
Denumirea lotului : Lotul 1 - Achiziționarea cărbunelui marca AM pentru perioada de încălzire toamnă-iarnă a a.2021-2022, conform necesităților DÎTS a Primăriei mun.Bălți
Achiziționarea cărbunelui marca AM pentru perioada de încălzire toamnă-iarnă a a.2021-2022, conform necesităților DÎTS a Primăriei mun.Bălți Gimnaziul nr. 19 (58 tone) – sat. Elizaveta - 023168281; mun. Bălți, str. Coșbuc, 25 (7,4 tone) -023123259; mun. Bălți, str. sf. Nicolae, 30 (3,7 tone) - 023144994
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 11.11.2021 03:00:00 Până la 31.12.2021 03:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 08.11.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
Anunț de participare WORD
Documentaţie de atribuire
26.10.2021 11:20:19
Anunț de participare PDF, semnat
Documentaţie de atribuire
26.10.2021 11:20:19
Formulare, specificații tehnice și de preț, contract-model WORD
Documentaţie de atribuire
26.10.2021 11:20:19
Doc.standard PDF, semnat
Documentaţie de atribuire
26.10.2021 11:20:19
DUAE PDF, semnat
Documentaţie de atribuire
26.10.2021 11:20:19
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA26.10.2021 11:20:19 - 01.11.2021 13:00:00
01.11.2021 13:00:00 - 05.11.2021 10:00:00