- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Achiziționarea produselor petroliere pentru anul 2022
Achiziționarea produselor petroliere pentru anul 2022
Achiziționarea produselor petroliere pentru anul 2022
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Serviciul Fiscal de Stat
Codul fiscal/IDNO
1006601001182
Adresa
MD 2005,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Constantin Tănase 9
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
26.10.2021 10:46:12
Ultima modificare
11.11.2021 17:56:19
MTender ID
Cod CPV
09100000-0
-
Combustibili
Tip de procedură
Licitație deschisă
Criteriu de evaluare
Cel mai bun raport preț - calitate
Lista loturilor
Denumirea lotului : Achiziționarea produselor petroliere pentru anul 2022
Achiziționarea produselor petroliere pentru anul 2022 (Benzină Premium 95 și Motorină Euro 5)
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată
1774083.33 MDL
ID
338299d7-e6a6-4566-8d77-066267540d8d
Documentele procedurii de achiziție
anunt_de_participare produse petroliere.pdf
Anunt_de_participare în format pdf
Invitaţie de participare
26.10.2021 11:17:18
lista statiilor peco.docx
Lista statiilor peco în format word.
Documentaţie de atribuire
26.10.2021 11:17:18
doc standart produse petroliere 2022.docx
Doc standart produse petroliere 2022 în format word.
Documentaţie de atribuire
26.10.2021 11:17:18
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată fără TVA
1,774,083.33
MDL
Perioada clarificărilor:
26.10.2021 11:17:18 - 05.11.2021 10:00:00
26.10.2021 11:17:18 - 05.11.2021 10:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
05.11.2021 10:00:00 - 10.11.2021 10:00:00
05.11.2021 10:00:00 - 10.11.2021 10:00:00