- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Autovehicul
Autovehicul
Autovehicul
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Pretura sectorului Ciocana
Codul fiscal/IDNO
1007601010518
Adresa
MD2044,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd.Mircea cel Batrin 4/3
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
26.10.2021 09:02:40
Ultima modificare
26.10.2021 15:04:45
MTender ID
Cod CPV
34100000-8
-
Autovehicule
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Autovehicul
Autovehicul
Statut
Activ
Valoarea estimată
200000 MDL
ID
abbc69c7-d748-49dc-99bf-8f8687088dcf
Pas minim
0.4
Termen de valabilitate al contractului
De la 10.11.2021 10:23:34 Până la 31.12.2021 10:23:34
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 05.11.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Autovehicul
200000 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
200,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
26.10.2021 09:11:19 - 01.11.2021 11:00:00
26.10.2021 09:11:19 - 01.11.2021 11:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
01.11.2021 11:00:00 - 04.11.2021 11:00:00
01.11.2021 11:00:00 - 04.11.2021 11:00:00