- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Procurarea vehiculului nou pentru transportul deșeurilor menajere cu încărcare din spate din mun. Edineț REPETAT
Procurarea vehiculului nou pentru transportul deșeurilor menajere cu încărcare din spate din mun. Edineț REPETAT
Procurarea vehiculului nou pentru transportul deșeurilor menajere cu încărcare din spate din mun. Edineț REPETAT
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
PRIMARIA MUNICIPIULUI EDINET
Codul fiscal/IDNO
1007601004984
Adresa
MD 4601,
MOLDOVA,
mun.Edineţ,
Edineț,
O.Cerempei 30
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
CONSTANTIN COJOCARI
Telefonul de contact
024622849
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
25.10.2021 16:46:33
Ultima modificare
04.11.2021 18:10:31
MTender ID
Cod CPV
34100000-8
-
Autovehicule
Tip de procedură
Licitație deschisă
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Procurarea vehiculului nou pentru transportul deșeurilor menajere cu încărcare din spate din mun. Edineț REPETAT
Procurarea vehiculului nou pentru transportul deșeurilor menajere cu încărcare din spate din mun. Edineț REPETAT
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată
1000000 MDL
ID
2763e9c2-d028-4a16-9652-c119dad43bc7
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată fără TVA
1,000,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
25.10.2021 16:50:37 - 04.11.2021 11:00:00
25.10.2021 16:50:37 - 04.11.2021 11:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
04.11.2021 11:00:00 - 10.11.2021 11:00:00
04.11.2021 11:00:00 - 10.11.2021 11:00:00