- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Lucrări de reparație a drumurilor publice locale din s. Zazulenii Noi, com. Agronomovca (varianta alba)
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Codul fiscal/IDNO
Adresa
Web site
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
Ultima modificare
MTender ID
Cod CPV
Tip de procedură
Criteriu de evaluare
Lista loturilor
Denumirea lotului : Lucrări de reparație a drumurilor publice locale din s. Zazulenii Noi, com. Agronomovca (varianta alba)
Lucrări de reparație a drumurilor publice locale din s. Zazulenii Noi, com. Agronomovca (varianta alba)
Documentele procedurii de achiziție
caiet de sarcini
Documentaţie de atribuire
25.10.2021 16:48:11
anunt de participare
Documentaţie de atribuire
25.10.2021 16:48:11
documentatia standard
Documentaţie de atribuire
25.10.2021 16:48:11
caiet de sarcini
Documentaţie de atribuire
25.10.2021 16:57:35
27.10.2021 14:34
Răspuns la clarificare: Bună ziua! Beneficiarul plăţii: Primăria com. Agronomovca Denumirea Băncii: Trezoreria Regională Centru Codul fiscal: 1007601004711 Contul de decontare: 226606 Contul trezorerial: MD93TRPCDH518410A00978AA Contul bancar: TREZMD2X Trezoreria regională: Centru
01.11.2021 11:02
Răspuns la clarificare: Buna ziua! Am incarcat!
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA25.10.2021 16:48:11 - 03.11.2021 10:37:51
03.11.2021 10:37:51 - 10.11.2021 06:37:06