- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Utilaj (mașina) automatizata de tratare a materialului vegetal viticol cu apa calda
Utilaj (mașina) automatizata de tratare a materialului vegetal viticol cu apa calda
Utilaj (mașina) automatizata de tratare a materialului vegetal viticol cu apa calda
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IP Oficiul National al Viei si Vinului
Codul fiscal/IDNO
1013620012945
Adresa
MD-2004,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Mitropolit Dosoftei, 126
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Prozorovschi Adrian
Telefonul de contact
078800641
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
25.10.2021 15:59:06
Ultima modificare
15.11.2021 12:00:00
MTender ID
Cod CPV
42900000-5
-
Diverse utilaje de uz general şi special
Tip de procedură
Licitație deschisă
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Utilaj (mașina) automatizata de tratare a materialului vegetal viticol cu apa calda
Utilaj (mașina) automatizata de tratare a materialului vegetal viticol cu apa calda
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată
1529000 MDL
ID
7939195d-6ef2-4552-b346-5ea9a50fb26a
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată fără TVA
1,529,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
25.10.2021 16:15:04 - 08.11.2021 16:00:00
25.10.2021 16:15:04 - 08.11.2021 16:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
08.11.2021 16:00:00 - 15.11.2021 12:00:00
08.11.2021 16:00:00 - 15.11.2021 12:00:00