- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Discuri pentru perie comunală
Discuri pentru perie comunală
Discuri pentru perie comunală
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Secretariatul Parlamentului Republicii Moldova
Codul fiscal/IDNO
1006601003762
Adresa
MD-2073,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd. Ștefan cel Mare si Sfint nr.105
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
25.10.2021 15:02:51
Ultima modificare
26.10.2021 14:46:27
MTender ID
Cod CPV
34300000-0
-
Piese şi accesorii pentru vehicule şi pentru motoare de vehicule
Tip de procedură
Achiziție publică de valoare mică
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Disc pentru perie comunală
Disc pentru perie comunală
Statut
Activ
Valoarea estimată
1667 MDL
ID
2329b803-0d75-4c89-8429-c80547ed45d8
Pas minim
16.67
Termen de valabilitate al contractului
De la 08.11.2021 19:00:00 Până la 30.12.2021 19:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 02.11.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Disc pentru perie comunală
1667 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
1,667.00
MDL
Perioada clarificărilor:
26.10.2021 14:46:27 - 28.10.2021 14:00:00
26.10.2021 14:46:27 - 28.10.2021 14:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
28.10.2021 14:00:00 - 01.11.2021 23:00:05
28.10.2021 14:00:00 - 01.11.2021 23:00:05