- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Serviciilor de întreținere a drumurilor publice locale din raionul Strașeni pe timp de iarnă, în anul 2021(noiembrie- decembrie)
Serviciilor de întreținere a drumurilor publice locale din raionul Strașeni pe timp de iarnă, în anul 2021(noiembrie- decembrie)
Serviciilor de întreținere a drumurilor publice locale din raionul Strașeni pe timp de iarnă, în anul 2021(noiembrie- decembrie)
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Aparatul presedintelui raionului Straseni
Codul fiscal/IDNO
1017601000161
Adresa
MD 3701,
MOLDOVA,
mun.Străşeni,
Străşeni,
str. Mihai Eminescu 28
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
25.10.2021 14:23:14
Ultima modificare
29.10.2021 08:57:01
MTender ID
Cod CPV
90600000-3
-
Servicii de curăţenie şi igienizare în mediu urban sau rural şi servicii conexe
Tip de procedură
Achiziție publică de valoare mică
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Serviciilor de întreținere a drumurilor publice locale din raionul Strașeni pe timp de iarnă, în anul 2021(noiembrie- decembrie)
Serviciilor de întreținere a drumurilor publice locale din raionul Strașeni pe timp de iarnă, în anul 2021(noiembrie- decembrie)
Documentele procedurii de achiziție
cr straseni, intretinere pe timp de iarna a drumurilor locale din r-l straseni 2021, f.1 caiet de sarcini.docx
-
Documentaţie de atribuire
29.10.2021 08:57:01
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Serviciilor de întreținere a drumurilor publice locale din raionul Strașeni pe timp de iarnă, în anul 2021(noiembrie- decembrie)
166660 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
166,660.00
MDL
Perioada clarificărilor:
29.10.2021 08:57:01 - 01.11.2021 11:00:00
29.10.2021 08:57:01 - 01.11.2021 11:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
01.11.2021 11:00:00 - 03.11.2021 11:00:00
01.11.2021 11:00:00 - 03.11.2021 11:00:00