- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Servicii de deservire a echipamentului de alimentare cu energie electrică a infrastructurii TI, inclusiv servicii de profilaxie și diagnosticare (str. A. Pușkin, nr.42, mun. Chișinău)
Servicii de deservire a echipamentului de alimentare cu energie electrică a infrastructurii TI, inclusiv servicii de profilaxie și diagnosticare (str. A. Pușkin, nr.42, mun. Chișinău)
Servicii de deservire a echipamentului de alimentare cu energie electrică a infrastructurii TI, inclusiv servicii de profilaxie și diagnosticare (str. A. Pușkin, nr.42, mun. Chișinău)
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Agentia Servicii Publice
Codul fiscal/IDNO
1002600024700
Adresa
2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Puskin, 42
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
25.10.2021 14:15:53
Ultima modificare
25.10.2021 14:32:54
MTender ID
Cod CPV
50532400-7
-
Servicii de reparare şi de întreţinere a echipamentului de distribuţie electrică
Tip de procedură
Achiziție publică de valoare mică
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Servicii de deservire a echipamentului de alimentare cu energie electrică a infrastructurii TI, inclusiv servicii de profilaxie și diagnosticare (str. A. Pușkin, nr.42, mun. Chișinău)
Servicii de deservire a echipamentului de alimentare cu energie electrică a infrastructurii TI, inclusiv servicii de profilaxie și diagnosticare (str. A. Pușkin, nr.42, mun. Chișinău)
Statut
Activ
Valoarea estimată
50000 MDL
ID
1b8d0761-c941-4f53-acb4-fcb33561cd55
Pas minim
500
Termen de valabilitate al contractului
De la 12.11.2021 15:31:05 Până la 30.12.2021 15:31:05
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 29.10.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Servicii de deservire a echipamentului de alimentare cu energie electrică a infrastructurii TI, inclusiv servicii de profilaxie și diagnosticare (str. A. Pușkin, nr.42, mun. Chișinău)
50000 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
50,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
25.10.2021 14:32:54 - 26.10.2021 15:00:00
25.10.2021 14:32:54 - 26.10.2021 15:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
26.10.2021 15:00:00 - 28.10.2021 15:00:00
26.10.2021 15:00:00 - 28.10.2021 15:00:00