- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Achiziționarea mobilierului în cadrul Direcției „Garantarea Creditelor”
Dulap cu rafturi
Dulap cu rafturi
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Organizația pentru Dezvoltarea Secorului IMM
Codul fiscal/IDNO
1007600042792
Adresa
MD-2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd. Ștefan cel Mare și Sfânt, 134
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
25.10.2021 13:41:17
Ultima modificare
25.10.2021 13:48:19
MTender ID
Cod CPV
39100000-3
-
Mobilier
Tip de procedură
Achiziție publică de valoare mică
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Achiziționarea mobilierului în cadrul Direcției „Garantarea Creditelor”
Dulap cu rafturi
Documentele procedurii de achiziție
anunț_de_participare_mobilier prima casa.semnat.signed.signed.pdf
Anunț/invitație de participare
Documentaţie de atribuire
25.10.2021 13:48:19
caiet de sarcini dulap prima casă.semnat.pdf
Caiet de sarcini
Documentaţie de atribuire
25.10.2021 13:48:19
declarația privind beneficiarii finali.docx
Declarația privind beneficiarii finali
Documentaţie de atribuire
25.10.2021 13:48:19
f3.3_formularul_informativ_pers_jur.docx
Formularul informativ
Documentaţie de atribuire
25.10.2021 13:48:19
f3.5_declaraţie privind situaţia personală a operatorului economic (4).docx
Declarația privind situația personală a operatorului economic
Documentaţie de atribuire
25.10.2021 13:48:19
f3.6_declataria privind conduita etica.docx
Declarația privind conduita etică
Documentaţie de atribuire
25.10.2021 13:48:19
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Achiziționarea mobilierului în cadrul Direcției „Garantarea Creditelor”
50000 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
50,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
25.10.2021 13:48:19 - 27.10.2021 13:00:00
25.10.2021 13:48:19 - 27.10.2021 13:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
27.10.2021 13:00:00 - 01.11.2021 14:00:00
27.10.2021 13:00:00 - 01.11.2021 14:00:00