- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Produs software „Strokes Maker 2.0”
Produs software „Strokes Maker 2.0”
Produs software „Strokes Maker 2.0”
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Agentia Servicii Publice
Codul fiscal/IDNO
1002600024700
Adresa
2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Puskin, 42
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
25.10.2021 13:07:09
Ultima modificare
28.10.2021 14:00:00
MTender ID
Cod CPV
48517000-5
-
Pachete software IT
Tip de procedură
Achiziție publică de valoare mică
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Produs software „Strokes Maker 2.0”
Produs software „Strokes Maker 2.0”
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată
6666.67 MDL
ID
3ee814b3-cf0f-42c9-8277-12d4aef2efe6
Pas minim
66.67
Termen de valabilitate al contractului
De la 08.11.2021 14:21:44 Până la 30.12.2021 14:21:44
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 29.10.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată fără TVA
6,666.67
MDL
Perioada clarificărilor:
25.10.2021 13:22:11 - 26.10.2021 14:00:00
25.10.2021 13:22:11 - 26.10.2021 14:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
26.10.2021 14:00:00 - 28.10.2021 14:00:00
26.10.2021 14:00:00 - 28.10.2021 14:00:00